Jezus mówi: Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich.

J 15,9-17

Pobierz z Google PlayPobierz z App Store

Spotkania na różnych kontynentach: Regionalne Spotkanie Młodych - Wilno 2009


Dziękujemy za dostarczone zdjęcia Ani.

Więcej zdjęć można znaleźć pod adresem: https://picasaweb.google.pl/malawiosnaKomentarze (3)

Karol

No to zdjec jest wieeeele :)

7 maja 2009, 10:06

Ola

Witajcie :),
ja również chciałam Wam podziękować za tą naszą wspólną wyprawę. Zarówno Tym, których już wcześniej poznałam ( mam tu na myśli moich wspaniałych Współlokatorów Kingę i Andrzeja oraz Basię :)) jak i Tym, których widziałam poraz pierwszy. Nie ważne czy to spotkanie europejskie, regionalne, czy w tej małej francuskiej wiosce, jednak atmosfera modlitwy jest niezmienna. Dało się też poznać niesamowitą gościnność rodzin, u których mieszkaliśmy. Trochę szkoda, że nie widzieliśmy tego zamku w Trokach. Myślę, że to nie był nasz ostatni wyjazd. Życzę, aby ten pobyt był dla Was bardzo owocny. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie. Może kiedyś
np obejrzymy wspólnie zdjęcia?
Pozdrawiam i do zobaczenia
Ola

5 maja 2009, 15:59

Karol

Mam nadzieje,ze wszyscy choc troche odespali trudy podrozy:) Dziekuje za wspolne pielgrzymowanie. Ciesze sie, ze bylismy w Wilnie razem. Zycze Wam wielu owocow tego wyjazdu no i... zapraszam do Taize. Juz niebawem wiecej informacji na naszej stronce.

5 maja 2009, 09:34
Mała Wiosna
Pewnie wielu z Was zadaje sobie pytanie skąd taka nazwa? Otóż słowami: "Ach, Taizé, ta mała wiosna" papież Jan XXIII określił ekumeniczną wspólnotę braci założoną przez brata Rogera w 1940 roku w małej burgundzkiej wiosce - Taizé.

www.taize.fr/pl